English

در جلسه اردوی راهیان نور دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین مورد تاکید قرار گرفت؛

لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور حداکثری دانشجویان

جلسه هماهنگی برگزاری اردوی راهیان نور دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور حداکثری دانشجویان، به ویژه مقاطع کاردانی و کارشناسی و سفر اولی ها از جمله برنامه هایی بود که در دستور کار قرار گرفت.

لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور حداکثری دانشجویان

به گزارش خبرگزاری موج قزوین،جلسه هماهنگی برگزاری اردوی راهیان نور دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین با حضور دکتر ابوذر محمدی؛ مسوول بسیج دانشجویی استان و دکتر اسماعیل زینالی ؛سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین و سایر اعضاء برگزار شد.

لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور حداکثری دانشجویان، به ویژه مقاطع کاردانی و کارشناسی و سفر اولی ها از جمله برنامه هایی بود که در دستور کار قرار گرفت.

دانشگاه آزاد قزوین (2)

در این جلسه که در دفتر ریاست واحد قزوین و با حضور دکتر علی اکبر طارمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر عباس ارباب رییس واحد تاکستان، دکتر رضا شعبان نژاد؛ رییس واحد بوئین زهرا و مسوولان بسیج دانشجویی واحدهای استان برگزار شد؛ بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای حضور حداکثری دانشجویان، به ویژه دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی و سفر اولی ها جهت بازدید از مناطق دوران دفاع مقدس تاکید شد.

گفتنی است؛ تلاش برای الگوسازی از شهدا و ایثارگران و گسترش سبک زندگی متعالی ایشان، فراهم سازی مقدمات برای برگزاری مناسب اردوی راهیان نور از اهداف برگزاری این جلسه بود.

شایان ذکر است؛ اردوهای راهیان نور دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین از تاریخ 14 اسفند الی 18 اسفند ویژه دانشجویان پسر و از تاریخ 19 اسفند الی 23 اسفند ویژه دانشجویان دختر برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه