موج
کدخبر : ۴۷۳۰۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-473021
با حضور قائم مقام مرکز گزینش سازمان مرکزی صورت گرفت؛

معارفه سرپرست مدیریت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین

معارفه سرپرست مدیریت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین

در مراسمی با حضور دکتر محمدرضا سعیدی قائم مقام مرکز گزینش سازمان مرکزی، دکتر مهدی بشکوه از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان سرپرست مدیریت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین منصوب و معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین،در مراسمی با حضور دکتر محمدرضا سعیدی قائم مقام مرکز گزینش سازمان مرکزی، دکتر مهدی بشکوه از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان سرپرست مدیریت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین منصوب و معرفی شد و از زحمات دکتر علی اکبر طارمی مدیر سابق گزینش این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه سعیدی قائم مقام مرکز گزینش سازمان مرکزی، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و اعیاد ماه رجب و با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سخنانی با تشکر از زحمات دکتر علی اکبر طارمی مدیر سابق گزینش این دانشگاه و تبریک انتصاب دکتر مهدی بشکوه به عنوان مدیر جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

وی سپس، تعامل و هم فکری را از راهبردهای اصلی در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و یادآور شد: خوشبختانه با توجه به پیشینه بسیار درخشان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و حضور مدیران بسیار پویا، امیدواریم با درایتی که در بین مدیران این واحد به خصوص دکتر زینالی سراغ داریم و با توجه به حمایت های هیات رییسه، فعالیت های بسیار خوبی را در مرکز گزینش این استان همچون گذشته شاهد باشیم.

دانشگاه آزاد قزوین1

در ادامه، دکتر اسماعیل زینالی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و اعیاد ماه رجب و با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سخنانی با تشکر از زحمات دکتر علی اکبر طارمی مدیر سابق گزینش این دانشگاه و تبریک انتصاب دکتر مهدی بشکوه به عنوان مدیر جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان یک برند در کشور مطرح بوده و افتخار آفرینی های این دانشگاه به دلیل وجود مدیران پرتلاش، استادان فرهیخته، کارکنان زحمتکش و دانشجویانی خلاق به دست آمده است.

دکتر زینالی در پایان گفت: امیدواریم با توجه به بیانیه گام دوم که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده و هم چنین سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، این روند هم چون گذشته و با قدرت بیشتر در این دانشگاه پیگیری و تداوم پیدا کند.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد محبی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و اعیاد ماه رجب و با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سخنانی با تشکر از زحمات دکتر علی اکبر طارمی؛ مدیر سابق گزینش این دانشگاه و تبریک انتصاب دکتر مهدی بشکوه به عنوان مدیر جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

دانشگاه آزاد قزوین2

سپس، دکتر علی اکبر طارمی مدیرکل سابق گزینش این دانشگاه با تبریک انتصاب دکتر بشکوه به عنوان سرپرست جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین و آرزوی موفقیت و سربلندی برای وی، گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه کرد.

در ادامه، دکتر مهدی بشکوه سرپرست جدید مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با تشکر از اعتماد مسوولان برای تصدی این پست گفت: امیدوارم با تعامل و هم فکری و با استفاده از تجربیات دکتر طارمی و هم جنین با حمایت های دکتر زینالی و هیات رییسه، تداوم موفقیت را در این مرکز شاهد باشیم.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب دکتر مهدی بشکوه سرپرست جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور مسوولان اهداء شد.

شایان ذکر است؛ حکم انتصاب دکتر مهدی بشکوه سرپرست جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با پیشنهاد دکتر زینالی از سوی دکتر عنایت الله ملکی تبار؛ مشاور دکتر طهرانچی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست مرکز گزینش سازمان مرکزی تایید و به امضا رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه