English

ارزیابی وضعیت شاخص های بهداشت و درمان شرق هرمزگان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: قطعا تاکنون خدمات بسیار ارزنده‌ای در حوزه بهداشت و درمان انجام شده است که نباید نادیده گرفت اما در راستای خدمت رسانی چالش و مشکلاتی نیز وجود دارد.

ارزیابی وضعیت شاخص های بهداشت و درمان شرق هرمزگان

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، غلامعلی جاودان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست مشترک با مدیران دانشگاه علوم پزشکی و مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های شرق استان با موضوع ارزیابی شاخص های بهداشت و درمان ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های مدیران شبکه های بهداشت و درمان و همکاران بهداشت و درمان شاغل در شرق استان در راستای ارتقاء سطح سلامت مردم منطقه گفت: قطعا تاکنون خدمات بسیار ارزنده‌ای در حوزه بهداشت و درمان انجام شده است که نباید نادیده گرفت اما در راستای خدمت رسانی چالش و مشکلاتی نیز وجود دارد.

وی افزود: ارزیابی عملکرد به تنهایی صرفا گزارشی از وضعیت موجود ارائه خواهدداد و به نوعی یک فرایند گذشته نگر است، مدیران شبکه های بهداشت به منظور دست‌یابی به اهداف خرد و کلان تعریف شده می‌بایست براساس وضعیت و عملکرد فعلی اقدام اجرایی و اصلاحی را تعیین نمایند.

جاودان بیان کرد: یکی از تکالیف مهم بیان اقدامات و ارائه عملکرد حوزه های بهداشت و درمان برای آگاهی عموم مردم از نحوه خدمت رسانی است؛ باید اقدامات خوب و عملکردها برای مردم بیان شود و پاسخگوی مردم باشیم.

وی عنوان کرد: در برنامه‌های خود چشم انداز مشخصی داشته باشید، چشم انداز را کوتاه مدت نبینید و حتما برای این موضوع برنامه‌ای بلندمدت مدون و جامع داشته باشید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر اهمیت مدیریت مبتنی بر برنامه اظهار کرد: مدیران باید بر اساس برنامه فعالیت ها برنامه ریزی کنند و مدیریت حواشی و مطالبات اجتماعی را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه