موج
کدخبر : ۴۱۳۶۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413603

استاندار جدید کرمانشاه:

بهمن امیری مقدم استاندار جدید کرمانشاه تلاش در مسیر کاهش نرخ بیکاری را اولویت اصلی کاریش عنوان کرد و گفت: از همین لحظه می بایست یک باید عملیات قوی و راهبردی در مسیر توسعه کرمانشاه شروع شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه در مراسم معارفه اش با حضور وزیر کشور ضمن تشکر و تقدیر از مسئولین، اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ... برای حضور در این مراسم، ابراز داشت: خدا را شاکرم که فرصتی دست داد تا در خدمت به همشهریانم گام بردارم.

وی ضمن تقدیر از عملکرد استاندار سابق کرمانشاه، درس بزرگ سردار سلیمانی در خدمتگزاری، اخلاق مداری و تلاش خالصانه برای رضای خدا را امری لازم در عملکرد مسئولین و مدیران عنوان کرد و اظهار داشت: فرصت ها در مسیر خدمات رسانی برای مردم غیور کرمانشاه کم است و باید عملیات قوی در مسیر توسعه کرمانشاه برداشته شود.

امیری مقدم در ادامه با تأکید بر اینکه رئیس جمهور مردم کرمانشاه خیلی حق به گردن مردم کشور دارند و باید برایشان کار و شغل ایجاد بکنیم، خاطرنشان ساخت: بافت جوان جمعیتی استان، ۱۹ شهرکت صنعتی، زیرساخت های مناسب، وجود فرودگاه، حمل و نقل ، بزرگراه عتبات عالیات، ذخیره نفتی استان، صنعت و  و ... همگی مزایای بالایی هستند که باید استان کرمانشاه قطب سرمایه گذاری در غرب کشور بشود.

استاندار کرمانشاه اعلام کرد: مسیر سرمایه گذاری در کرمانشاه باز خواهد بود و باید موانع این مسیر برداشته شود.

وی با تأکید بر اینکه اشتغال با حرف ایجاد نمی شود، خاطرنشان ساخت: هرکسی مانعی در مسیری سرمایه گذاری ایجاد کند، جایش در بین مردم این استان نیست.

راهبرد کلی مدیریت ارشد استان جلب اعتماد عمومی مردم به عنوان بزرگترین سرمایه است و باید وحدت بین تمامی سازمانها برقرار گردد و با کنار گذاشتن حواشی، مسیر توسعه استان را عقب نیندازیم.

مدیریت ارشد استان افزود: مدیران جوان، لایق، انقلابی و پر تلاش همگی باید سهم خود را در عزت بخشیدن به کرمانشاه همت کرده و پای کار بیایند و اگر یک ریال بودجه استان به لحاظ کم کاری برگشت بخورد، به مردم و شهدا مدیون هستیم و می طلبد نمایندگان مجلس در این مسیر از وقت های باقی استفاده لازم را بکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها