موج
کدخبر : ۴۱۰۵۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410594

احمد کرمی عنوان کرد:

معاون عمرانی استاندار گفت: طرح آب‌رسانی به مرز مهران به‌منظور توسعه زیرساخت‌های این منطقه تا اربعین سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به‌گزارش خبرگزاری موج ایلام، احمد کرمی اظهار داشت: اقدامات مطلوبی توسط ستاد اجرایی حضرت امام(ره) جهت توسعه زیرساخت‌ها در مرز بین المللی مهران و پایانه مرزی انجام شده‌است.

معاون عمرانی استاندار ایلام با بیان این‌که ضروری است در پایانه مرزی مهران بازنگری‌های اساسی انجام شود خاطرنشان کرد: با توجه به ترددهای بالای زائران به‌ویژه در ایام منتهی به اربعین و لزوم توسعه زیرساخت‌ها باید طرح جامعی برای توسعه این پایانه مرزی در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: تامین آب یکی از اولویت‌های اصلی ستاد اربعین استان است که خوشبختانه با اجرای طرح آب‌رسانی به مرز مهران این مهم محقق می‌شود.

معاون عمرانی استاندار ایلام با اشاره به این‌که مطالعات اجرای طرح آب‌رسانی به مرز مهران از سال ۹۷ آغاز شده‌، خاطرنشان کرد: مطالعاتی نیز در خصوص شبکه فاضلاب پایانه مرزی و شهر مهران در حال انجام است که باید تلاش شود هرچه سریع‌تر این مهم نیز اجرایی شود.

کرمی در پایان با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌ها در مرز مهران اظهار داشت: باید تلاش شود مشکلاتی که طی سال‌های گذشته زائران حسینی در مرز مهران با آن مواجه بودند هرچه سریع‌تر مرتفع شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: مهران

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها