موج
کدخبر : ۴۰۹۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-409940

مسئول سازمان بسیج سازندگی بیان کرد: در این نشست هم اندیشی، نمایندگان بسیج سازندگی اقدام به تبادل نظر و ارائه الگو‌های موفق خود در حوزه محرومیت زدایی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی در سخنانی عنوان کرد: مسئولان بسیج سازندگی کشور امروز در مشهد گردهم آمده اند و از طرفی مسئولان دستگاه‌های همکار با بسیج سازندگی در این نشست سخنرانی کرده و در جلسات پرسش و پاسخ با مسئولان استانی گفت‌وگو خواهند کرد.

سردار زهرایی در ادامه این سخنان افزود: در این نشست هم اندیشی نمایندگان بسیج سازندگی اقدام به تبادل نظر و ارائه الگو‌های موفق خود در حوزه محرومیت زدایی می‌کنند تا فعالان بسیج سازندگی از نمونه‌های موفق و متنوع رفع محرومیت در کشور الگوبرداری کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی همچنین اضافه کرد: در حاشیه این نشست‌ها کارگاه‌های تخصصی به میزبانی معاونت‌های بسیج سازندگی برای به اشتراک گذاری ایده‌های محرومیت زدایی تشکیل شده است.

سردار زهرایی در خاتمه یادآور شد: این نشست فردا پایان می‌یابد و در ۲ روز فعالیت این گردهمایی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد برکت، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و دیگر مسئولان کشوری به سخنرانی می‌پردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها