موج
کدخبر : ۴۰۸۱۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-408105

ایرج ناصری مقدم:

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به وضعیت خوب مرغ گرم و قیمت مناسب آن در بازار ضرورتی برای عرضه مرغ منجمد وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ایرج ناصری مقدم مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی در خبری اظهار کرد: اجرای طرح توزیع هوشمند کالای تنظیم بازار در این استان به علت تخصیص نیافتن کالا، هنوز آغاز نشده است.

ناصری مقدم در ادامه اضافه کرد: توزیع هوشمند مواد غذایی و محصولات کشاورزی تنظیم بازار که باید در خراسان رضوی نیز همزمان با استانهای تهران، یزد، کرج و اصفهان و در قالب سامانه (بازارگام) به نشانی اینترنتی www.bazargam.com و با ارسال رایگان طبق اعلام کشوری و به صورت ملی از روز دهم آذرماه آغاز می‌شد هنوز اجرایی نشده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی همچنین ادامه داد: بنا بود در نخستین گام ۲ کالای تخم مرغ و مرغ منجمد از این طریق به صورت رایگان به در منازل ارسال شود اما در حال حاضر سامانه فعال است ولی عرضه محصول انجام نمی شود و علت آن تخصیص نیافتن تخم مرغ برای این منظور است.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به وضعیت خوب مرغ گرم و قیمت مناسب آن در بازار ضرورتی برای عرضه مرغ منجمد وجود ندارد و به همین دلیل توزیعی در این بخش نیز انجام نمی شود.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی متذکر شد و گفت: البته در زمینه قیمت عرضه نیز مشکلاتی وجود دارد که برای اصلاح قیمت‌ها به تهران اعلام شده است.

ناصری مقدم در خاتمه یادآور شد: در حال حاضر تمامی محصولات تنظیم بازار از طریق سامانه روستابازار کارآفرینان در خراسان رضوی انجام می شود اما همچنان در زمینه اجرای طرح توزیع هوشمند ملی دچار مشکل هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها