موج
کدخبر : ۴۰۷۶۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407664

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۱۰ فقره چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی به مبلغ ۱۳۷ میلیون ریال و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ علیرضا دلیری گفت: ماموران کلانتری ۲۳ تعاون در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تحویل چک پول‌های جعلی به بانک کرده است، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از حضور خود در شعبه مورد نظر بانکی، بلافاصله نسبت به دستگیری عامل توزیع چک پول های جعلی اقدام کردند.

سرهنگ دلیری همچین از کشف ۱۳۷ میلیون ریال چک پول جعلی از متهم خبر داد و اظهار کرد: این فرد پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه همچنین از دستگیری یک سارق حرفه ای در این شهر و اعتراف وی به ارتکاب ۳۴ فقره سرقت خبر داد.

وی تاکید کرد: پس از وقوع چندین مورد سرقت تجهیزات، گاز، برق و آب در شهرستان کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ دلیری ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۵ شریعتی با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه ای که به دلیل سرقت به عنف یک دستگاه گوشی تلفن همراه در منطقه  «دالاهو»  نیز تحت تعقیب قرار داشت، شدند.

رئیس پلیس کرمانشاه افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات به ارتکاب ۳۴ فقره تجهیزات آب، برق و گاز در این شهرستان اعتراف و به دستگاه قضایی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها