موج
کدخبر : ۴۰۷۱۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407194

آتشپاد سوم محسن اسدی:

مدیر منطقه پنجم عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد بیان کرد: خوشبختانه در این آتش سوزی به کسی آسیبی نرسیده و علت دقیق این حریق توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آتشپاد سوم محسن اسدی مدیر منطقه پنجم عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد اظهار کرد: با تلاش نفسگیر آتش نشانان و نجاتگران چندین ایستگاه آتش نشانی در مشهد، حریق مهیب در یک واحد مسکونی با کاربری تولیدی پوشاک در شهرک طالقانی مهار شد.

آتشپاد اسدی در ادامه این خبر اضافه کرد: شامگاه چهارشنبه سوم آذرماه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده شعله‌های آتش و دود از داخل یک منزل مسکونی در شهرک طالقانی، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران ۴ ایستگاه را به محل حادثه در خیابان ارغوان اعزام کرد.

مدیر منطقه پنجم عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد همچنین متذکر شد: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، حریق در یک منزل مسکونی با کاربری تولیدی پوشاک به وقوع پیوسته و آتش در حال سرایت به سایر قسمت‌ها و انبار این تولیدی و منازل مجاور بود که آتش نشانان با تخلیه ساکنان منازل مجاور و انجام عملیات اطفایی از چند جهت، حریق را مهار و از سرایت آتش به سایر واحد‌های مسکونی اطراف جلوگیری کردند.

وی در ادامه افزود: نبود سیستم‌های اعلام و اطفای حریق و وجود مواد قابل اشتعال در محل، منجر به گسترش این آتش سوزی شده بود و با توجه به اینکه این مکان فاقد بیمه نامه آتش سوزی بوده، خسارات مالی زیادی را به مالک کارگاه تولیدی تحمیل کرد.

آتشپاد اسدی در خاتمه تصریح کرد: خوشبختانه در این آتش سوزی به کسی آسیبی نرسیده و علت دقیق این حریق توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از خاتمه عملیات و پاکسازی محیط حادثه و ارائه توصیه‌های ایمنی لازم به مالک محل به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`