موج
کدخبر : ۴۰۷۱۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407131

محمدحسین دیده بان خبر داد:

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در سال ۹۹، خسارت وارد بر مشترکان خانگی و تجاری استان بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدحسین دیده بان ، معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در سال ۹۹، قرارداد شرکت توانیر در مورد جبران کلیه خسارت های جانی و مالی حادث شده از جریان برق به مشترکین خانگی و تجاری با بیمه کوثر  بود.

وی افزود: در سال ۹۹ از هر مشترک خانگی شهری مبلغ هزار ریال، مشترک خانگی روستایی ۵۰۰ ریال، همچنین از هر مشترک تجاری شهری مبلغ ۱۰ هزار ریال و از هر مشترک تجاری روستایی مبلغ ۵۰۰ ریال به صورت ماهانه کسر می شد.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با بیان اینکه در سال ۹۹ تعداد هزار و ۶۴۷ مورد خسارت برابر اظهارات مشترکان در سامانه ثبت خسارت با مبلغ برآوردی حدود ۱۰۹ میلیارد ریال ثبت شده است،تصریح کرد: بعد از بررسی توسط شرکت بیمه گر ۱۶ میلیارد ریال آن تاکنون تایید شده و مابقی در دست بررسی می باشد.

دیده بان ادامه داد: در هشت ماه اخیر ۳ هزارو ۶۳۳ درخواست در سامانه ثبت خسارت با مبلغ برآوردی هزارو ۱۳۰ میلیارد ریال ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه انعقاد قرارداد با شرکت بیمه توسط شرکت توانیر انجام شده و شرکت توانیر در تلاش است در آذرماه ۱۴۰۰ به شرکت های توزیع ابلاغ نماید، اظهار داشت: مشترکان می‌توانند مستندات را در سامانه بیمه به  آدرس bime.tavanir.org.ir ثبت کنند تا پس از تایید و انتخاب شرکت بیمه، خسارت‌ها پرداخت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها