موج
کدخبر : ۴۰۷۰۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407066

محمد هراتی:

دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی بیان کرد: نماینده دوم خراسان رضوی در این مسابقات، تیم والیبال نشسته کاشمر بود که برای نخستین بار در رقابت‌های دسته یکم کشور حضور یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد هراتی دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی اعلام کرد: رقابت‌های والیبال نشسته دسته یکم در منطقه شش کشور به میزبانی تایباد در مشهد برگزار شد.

هراتی در ادامه این خبر متذکر شد: تیم‌های، گرگان، آهن‌آلات سعادت کردکوی، شهرداری دامغان، هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان شمالی و تیم‌های کاشمر و تایباد از خراسان رضوی در این چارچوب مقابل یکدیگر به میدان رفته‌اند.

دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی همچنین اضافه کرد: تیم تایباد در چارچوب این مسابقات تنها با یک شکست، دومین راه‌یافته رقابت‌های منطقه ششم والیبال نشسته دسته یکم باشگاه‌های کشور به مرحله نیمه‌نهایی است.

وی در ادامه افزود: نخستین تیم صعود کرده به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها "شهرداری دامغان" است که در ترکیب خود هشت والیبالیست مشهدی را بکار گرفته است.

دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی یادآور شد: "آهن‌آلات سعادت کردکوی" نیز به عنوان تیم سوم از منطقه ششم به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال نشسته دسته یکم باشگاه‌های کشور صعود کرد؛ نماینده دوم خراسان رضوی در این مسابقات، تیم والیبال نشسته کاشمر بود که برای نخستین بار در رقابت‌های دسته یکم کشور حضور یافته است.

هراتی در خاتمه خاطرنشان کرد و گفت: تیم کاشمر با وجود شایستگی عنوان چهارم رقابت‌ها را در این گروه شش تیمی کسب کرد لذا از گردونه مسابقات خارج شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`