موج
کدخبر : ۴۰۶۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406520

سیدحامد عاملی خبر داد:

استاندار اردبیل گفت: بخش خصوصی یک هزار و 400 میلیارد ریال برای اجرای طرح گردشگری و ورزشی در شهرستان سرعین سرمایه‌ گذاری می‌ کند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیدحامد عاملی ، استاندار اردبیل در دیدار با سرمایه‌گذار و مجری طرح گردشگری بهشت در اردبیل گفت: با توافقات انجام شده با مجری طرح گردشگری و ورزشی بهشت شاهد سرمایه‌گذاری یک هزار و 400 میلیارد ریالی در شهرستان سرعین خواهیم بود.

وی افزود: این طرح گردشگری در مدت پج سال توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در سرعین اجرا خواهد شد که تلاش می‌کنیم تا حمایت‌های لازم را از سرمایه‌گذار این طرح داشته باشیم تا در موعد مقرر شاهد بهره‌برداری از طرح گردشگی بهشت باشیم.

استاندار اردبیل حمایت از سرمایه‌گذاران را از مهمترین اولویت‌ها برشمرد و بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های این استان در بخش گردشگری با حمایت‌های لازم از این حوزه تلاش می‌کنیم تا شاهد توسعه زیرساخت‌ها و رونق هر چه بیشتر این صنعت در استان باشیم.

عاملی گفت: از طرح‌هایی که دارای توجیه اقتصادی باشد در سطح استان حمایت‌های لازم انجام می‌شود و در صورت اقناع بانک‌ عامل تسهیلات بانکی نیز به این طرح‌ها ارائه می‌شود تا این امر زمینه برای تسریع در اجرای طرح‌ها را فراهم آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`