موج
کدخبر : ۴۰۶۴۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406458

معاون سازمان وظیفه عمومی استان اصفهان خبر داد:

معاون سازمان وظیفه عمومی استان اصفهان از فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ماه سال 1400 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  سرهنگ مهرداد پناهپوریان گفت: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آذر ماه سال 1400 می بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

وی بیان داشت: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آذرماه سال 1400دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این مقام انتظامی افزود: این مشمولان می بایست روز دوشنبه یکم آذر ماه سال 1400 در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

معاون وظیفه عمومی پلیس اصفهان ادامه داد: مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

سرهنگ پناهپوریان خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است که عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال خبر سربازی در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`