موج
کدخبر : ۴۰۶۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406412

رئیس پلس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 6 نفره ای که اقدام به سرقت 111 رأس دام کرده بودند در عملیات هوشمندانه پلیس آگاهی شهرستان تیران و کرون خبر داد.

به گزار ش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان تیران و کرون کاراگاهان ابتدا با مراجعه به محل های وقوع سرقت و بررسی نحوه سرقت های صورت گرفته رد پای یکی از باندهای قدیمی سرقت احشام در این سرقت ها به دست آمد و پس از رصد تحرکات انها مشخص شد اخیراً اعضای این باند اعضای هرشب ساعت با یکدیگر هماهنگ و برای انجام سرقت وارد استان شده و فردای آن روز از این استان خارج می شدند.

وی افزود: رصد تحرکات اعضای این باند نشان داد آنها در شهرستان های بروجن، لنجان، سمیرم، فریدن، چادگان، تیران وکرون، نجف آباد و خوانسار تردد داشته و در این شهرها مرتکب سرقت دام می شدند و در نهایت مشخص شد این متهمان 111 رأس دام زنده را در 8 مرحله به سرقت بردند.

رئیس پلس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: سرانجام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تیران و کرون و همکاری اداره اطلاعات جنائی پلیس آگاهی استان اصفهان تمامی اعضای این باند دستگیر و برای رسیدگی به جرایم خود تحویل مرجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`