موج
کدخبر : ۴۰۶۳۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406392

احمد موسوی:

مدیرکل پست خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و استقبال از خریدهای اینترنتی، استفاده مردم از خدمات پستی افزایش چشمگیری یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احمد موسوی مدیرکل پست خراسان رضوی در خبری عنوان کرد: رشد و افزایش ۴۳.۹۷ درصدی بسته‌ها و امانات وارده و افزایش ۵۷.۳۰ درصدی بسته‌ها و امانات پستی صادره طی هفت ماه ابتدایی سال جاری در خراسان رضوی.

موسوی در ادامه این خبر افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و استقبال از خریدهای اینترنتی، استفاده مردم از خدمات پستی افزایش چشمگیری یافته است و تعداد بسته و امانات وارده به استان در هفت ماه ابتداء سال ۹۹، یک میلیون و۲۶۴ هزار و ۳۲۳ عدد بوده است که این آمار در هفت ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ به یک میلیون و ۸۲۰ هزار و ۲۰۷ رسیده  و شاهد رشد ۴۳.۹۷ درصدی در این زمینه بوده‌ایم. 

مدیرکل پست خراسان رضوی همچنین اضافه کرد: میزان بسته و امانات صادره نیز در هفت ماه ابتداء سال ۹۹،  ۹۵۶ هزار و ۵۹۷  مرسوله بوده که این آمار در سال جاری به یک میلیون و ۵۰۴ هزار و ۶۹۰  مرسوله رسیده است و با توجه به این آمار، میزان بسته و امانات صادره در هفت ماه ابتداء سال جاری در استان نسبت به سال گذشته ۵۷.۳۰ درصد رشد یافته است.

وی همچنین اظهار کرد: خوشبختانه شرکت ملی پست با توسعه زیرساخت‌ها و هاب‌های منطقه‌ای، خرید ترولی و باکس و مکانیزه کردن مراکز تجزیه و مبادلات از جمله مرکز تجزیه و مبادلات خراسان رضوی توانست خدمات شایسته‌ای را به مردم در این خصوص ارائه دهد.

موسوی در خاتمه یادآور شد: با توجه به افزایش چشمگیر حجم مرسولات، راه‌اندازی مرکز مبادله و پردازش هوشمند پستی به کمک نیروی انسانی آمده و موجب افزایش سرعت ارسال محموله‌های پستی شده است و با استفاده از این مرکز هوشمند بسته‌های پستی در اسرع وقت به مقاصد ارسال می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`