موج
کدخبر : ۴۰۶۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406202

معاون وظیفه عمومی استان یزد اعلام کرد:

برابر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح و باتوجه به طرح واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا در سطح کشور، مقرر شده تا مشمولانی که از تاریخ 1400/10/1 به خدمت اعزام می شوند می بایست علاوه بر تزریق واکسن های سه گانه واکسن کرونا تزریق کرده باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ محمد تقی منصوری معاون وظیفه عمومی استان یزد بیان داشت: با توجه به طرح واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا در سطح کشور، مشمولانی که از یکم دی ماه سال جاری به خدمت اعزام می شوند می بایست واکسن کرونا تزریق کرده باشند.

وی با تاکید بر لزوم و ضرورت تزریق هر دو دوز واکسن کرونا توسط مشمولان، افزود: در صورت عدم تزریق یا خودداری از تزریق واکسن توسط مشمولان ازاعزام آنها به مراکز آموزشی جلو گیری خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی استان یزد با بیان اینکه اعزام مشمولان به مراکز آموزشی صرفا با ارائه کارت واکسن انجام می شود ،از عموم مشمولانی که به هردلیل موفق به تزریق واکسن نشده اند خواست در اسرع وقت نسبت به تزریق واکسن در پایگاهها و مراکز تزریق واکسن استان و شهرستان اقدام نمایند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: بدیهی است مسئولیت عدم اعزام مشمولان فاقد کارت واکسن متوجه خود مشمولان بوده و تاریخ اعزام مشمولان فاقد کارت واکسن نیز تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، گفتنی است مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`