موج
کدخبر : ۴۰۵۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405447

مهدی دوستی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان بر انسجام و هماهنگی مناطق آزاد قشم و کیش با سرزمین اصلی تاکید کرد و آن را لازمه موفقیت مدیریتی در این جزیره ها دانست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در ساعات صبح امروز شنبه (22 آبان ماه) وارد بندرعباس شد و مورد استقبال مهدی دوستی استاندار هرمزگان قرار گرفت.

در ادامه این سفر، استاندار هرمزگان در نشست با سعید محمد، بر انسجام و هماهنگی مناطق آزاد قشم و کیش با سرزمین اصلی تاکید کرد و آن را لازمه موفقیت مدیریتی در این جزیره ها برشمرد.

مهدی دوستی در این نشست در خصوص مسایل مختلف مناطق آزاد هرمزگان گفت و گو کرد و با اشاره به ظرفیت های موجود قشم اذعان داشت: انجام برنامه توسعه ای مناطق آزاد استان با همدلی، همراهی و انسجام امکان‌پذیر است و مردم از این وحدت و توجه به جامعه محلی منتفع می شوند.

وی بر اصل رونق اقتصادی و تجاری در سرزمین اصلی تاکید کرد و بیان داشت: مناطق آزاد باید در جهت سرمایه‌گذاری، صادرات، تولید، وارد کردن فناوری‌های نوین فعالیت و هم افزایی بین مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در منطقه آزاد ایجاد کنند تا برنامه های مشترک عملیاتی شود.

طبق این گزارش؛ دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور قرار است در این سفر، افشار فتح الهی را به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم و رضا نوایی لواسانی به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش معرفی کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`