موج
کدخبر : ۴۰۴۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404911

با حضور جمعی از مسئولین، فرمانده جدید حوزه بسیج دانش آموزی شهید مطهری تبریز منصوب و معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از آذربایجان شرقی، در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین، محمد میلادی به عنوان مسئول حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید مطهری تبریز معرفی و از زحمات سرهنگ پاسدار مختار فولادی مسئول سابق این حوزه تقدیر شد.

در ابتدای این مراسم لطف الله پور رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۱ تبریز به نقش ویژه و مهم بسیج دانش آموزی در برنامه‌های تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: نهاد مقدس بسیج ظرفیت بالایی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشت و دانش‌آموزان نیز به عنوان سازندگان آینده و گردد بسیج دانش آموزی رشد کنند خواهند توانست صحنه را در آینده و هم اکنون به نفع ارزش‌های انقلاب اسلامی تثبیت و تقویت کنند.

 سرهنگ پاسدار عبدالله شادی فرمانده سپاه ویژه غدیر تبریز در این مراسم اظهار داشت: اگر مسئولیت را منصبی به عنوان ادامه دهنده راه انبیا و امامین اسلام و شهدای صد اسلام جنگ تحمیلی بدانیم و نگاه کنیم طبعتاً وظیفه و مسئولیت سنگینی بر دوش فرد معارفه شونده گذاشته می‌شود.

شادی گفت: فرد معرفی شونده که یک مسئولیتی را قبول می‌کند باید مسائل مختلف و اسناد بالادستی را جهت انجام وظیفه پیش روی خود داشته باشد.

فرمانده سپاه ویژه غدیر تبریز در ادامه ابراز کرد: بنده به مسئول جدید یک جلد کلام الله قرآن مجید، نهج‌البلاغه و کتاب منش فرماندهی شهید مهدی باکری را به عنوان امانت در جمع حاضرین تحویل داده و انتظار می‌رود در تحقق آیات قرآن کریم و الگو برداری از روش فرماندهی علوی و همچنین با توجه به منش فرماندهی شهید مهدی باکری قدم برداشته و انجام وظیفه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`