موج
کدخبر : ۴۰۴۶۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404666

در اقدامی خداپسندانه،

قاضی کرمانشاهی با یک اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه در یک پرونده قضائی صلح و سازش ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به تشریح جزئیات این ماجرا پرداخت و اظهار کرد: چندی پیش پرونده ای با موضوع شکایت یک زن از شوهرش به یکی از شعب دادیاری دادسرای کرمانشاه ارجاع شد.

مهدی قنادی افزود: پس از بررسی پرونده مشخص شد، زنی از شوهرش به دلیل اینکه او را مورد ضرب و شتم قرار داده بود شکایت کرده است.

وی ادامه داد: طبق اظهارات هر دو طرف دعوا، شوهر این زن برای ادامه تحصیل فرزندشان از طریق فضای مجازی و برنامه شاد، با قرض گرفتن پول از اطرافیان اقدام به تهیه یک گوشی اندروید کرده بود.

روابط عمومی دادسرای کرمانشاه گفت: در روزهای گذشته زن و دختر کوچک این مرد که برای خرید مایحتاج به بیرون از منزل رفته بودند؛ حین بازگشت در داخل کوچه مورد حمله یک سارق معتاد قرار می گیرند که گوشی آنها را به سرقت می برد.

وی ادامه داد: تلاش های زن و دخترش برای بازپس گیری گوشی از سارق معتاد باعث می شود تا گوشی را به زمین پرتاب کند که شکستگی شدیدی گوشی را به بدنبال دارد.

قنادی یادآورشد: شوهر زن پس از بازگشت به منزل و مشاهده شکستگی گوشی با استیصال از اینکه دیگر نمی تواند گوشی جدیدی تهیه کند با همسرش برخوردی تند دارد و اقدام به ضرب و شتم او می کند.

وی افزود: در نهایت قاضی کرمانشاهی با مشاهده شرایط این خانواده تلاش و اهتمام خود را برای آشتی دادن زن و شوهر بکار می گیرد و بین آنها صلح و سازش ایجاد می کند.

این مسئول ادامه داد: همچنین برای حل مشکل ادامه تحصیل فرزندشان نیز از همکاران دادسرای کرمانشاه کمک مالی می گیرد که با این اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه بیش از چهار میلیون تومان کمک جمع آوری می شود و ضمن تهیه یگ گوشی اندروید برای دختر این خانواده، مقداری هم لوازم تحریر برایش خریداری می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`