موج
کدخبر : ۴۰۴۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404623

سرپرست شرکت گاز مازندران:

سرپرست شرکت گاز مازندران با اعلام این‌که تاکنون به 59 شهر و 2 هزار و 447 روستای استان گازرسانی شده است، گفت: گازرسانی به 2 شهر گزنک و بلده و همچنین 523 روستای دیگر استان که واجد شرایط گازرسانی هستند در برنامه این شرکت می باشند و تلاش بر این است که طبق برنامه، گازرسانی به 2 شهر باقیمانده مذکور تا دو سال آتی اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مقدم بیگلریان با اشاره به در پیش بودن فصل سرما با تأکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز از سوی مشترکین، اظهار داشت: طبیعتاً هیچ خدمت دهنده‌ای انتظار ندارد که نتیجه خدمتش، حادثه و اتفاق ناگواری برای مصرف کننده از خدمات باشد.

وی ادامه داد: برای ما بسیار مهم است که مشترکین با رعایت اصول ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، شاهد هیچگونه حوادثی نباشیم.

سرپرست شرکت گاز مازندران با اشاره به اهمیت مصرف بهینه گاز از سوی مشترکین، خاطرنشان ساخت: صرفه جویی در مصرف انرژی بایستی به عنوان یک امر عمومی باشد و تقاضا می کنم که مشترکین دمای رفاه یعنی تنظیم وسایل گازسوز روی دمای 18 تا 21 درجه را رعایت نمایند تا کمک شایانی به مصرف بهینه گاز شود.

وی با اعلام اینکه سهم مصرف خانگی استان نسبت به خیلی از استان‌ها بیشتر است، افزود: نزدیک به 73 درصد مصرف استان در بخش خانگی بوده و به همین دلیل رعایت الگوی مصرف بسیار مهم و کمک کننده می باشد.

بیگلریان بیان داشت: از 2 هزار و 970 روستای استان که قابلیت گازرسانی دارند 2 هزار و 447 روستا گازرسانی شده و مابقی در دست اجرا و طراحی قرار دارند و تعداد خانوارهای بهره‌مند از گاز استان 625 هزار خانوار شهری و بیش از 400 هزار خانوار روستایی هستند.

وی گفت: در حال حاضر یک میلیون و 416 هزار و 925 اشتراک خانگی، 103 هزار و 403 اشتراک عمومی و 13 هزار و 778 اشتراک صنعتی که بالغ بر 13هزار و 58 اشتراک آن جزء صنایع عمده، نیروگاهی و شهرک صنعتی داریم.

سرپرست شرکت گاز مازندران عنوان داشت: مشترکین گاز طبیعی به موضوع تشویقی در مصرف بهینه و افزایش هزینه برای پر مصرف ها توجه نمایند تا انشاء ا... با رعایت دمای رفاه و استفاده از وسایل حرارتی استاندارد و همچنین استقبال از بهینه سازی موتورخانه ها که هزینه آن توسط شرکت گاز پرداخت خواهد شد ما را در انجام وظایف مان یاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`