موج
کدخبر : ۴۰۴۳۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404383

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد گفت: سند ساختمان شهرداری دهق و مدرسه شهید اژه‌ای نجف آباد به نام اوقاف و امور خیریه صادر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام رضا صادقی با اشاره به اسناد دریافتی برای موقوفات شهرستان نجف آباد از ابتدای سال جاری تاکنون اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 18 سند را در سامانه جامع موقوفات ثبت کرده‌ایم.

وی گفت: بیشتر این موقوفات غیر انتفاعی و شامل مساجد، تکایا، باغات و ... بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد با اشاره به مهم‌ترین سند دریافتی برای موقوفات شهرستان نجف آباد تصریح کرد:در یک مورد سند 18 هزار متر زمین در مرکز شهر نجف آباد که در تصرف آموزش و پرورش است و مدرسه شهید اژه‌ای این شهر در آن واقع است به نام اوقاف صادر شده است.

وی افزود: این سند به نام موقوفه محمدابن عبدالله که با نیت تامین هزینه‌های مسجد و حسینیه ارشاد وقف شده صادر شده است.

حجت الاسلام صادقی ارزش ریالی این موقوفه را 72 میلیارد تومان  اعلام کرد و گفت: این موقوفه اخیرا به نام اوقاف سند خورده است.

وی با اشاره به دریافت سند زمین 11 هزار متری موقوفه شیرعلی در شهر دهق نیز ابراز داشت: نیت این موقوفه خیرات و مبرات مطلق در شهر دهق بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نجف آباد تصریح کرد: ساختمان شهرداری دهق در این موقوفه واقع شده و ارزش ریالی این موقوفه نیز 11 میلیارد تومان برآورد شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`