موج
کدخبر : ۴۰۴۲۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404220

معاون مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: شهرداری قم در برگزاری جشنواره رسانه‌ای شهر ما موفق بود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدجواد محرابی در حاشیه رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای “شهر ما”  ما با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های تخصصی اظهار داشت: نخستین جشنواره رسانه‌ای “شهر ما” تجربه موفقی بوده و شهرداری توانست با دعوت اهالی رسانه به پرداختن به موضوعات خاص شهری، اتفاق جدیدی را در حوزه رسانه رقم بزند.

وی هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شهرداری قم را در دغدغه‌مند کردن اهالی رسانه مورد بررسی قرار داد و افزود: توجه اهالی رسانه به موضوعات تخصصی مانند موضوعات حوزه شهری می‌تواند علاوه بر رشد مدیریت شهری در تربیت خبرنگاران تخصصی نیز تأثیر بسیاری داشته باشد.

معاون مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: تجربه موفق جشنواره رسانه‌ای “شهر ما” باعث شد این اداره کل نیز با نگاهی امیدوارانه به برگزاری جشنواره‌های تخصصی توجه کرده و با کمک گرفتن از متخصصان هر حوزه برنامه‌ریزی دقیقی در این بخش داشته باشیم.

وی با ابزار خرسندی از شرکت گسترده اهالی رسانه در این جشنواره تصریح کرد: امیدواریم اهالی رسانه در این دوره از جشنواره با نگاهی تیزبینانه‌تر به مسائل شهری توجه کنند تا بتوانند علاوه بر نقد موضوعات، به پیشرفت مدیران شهری نیز کمک کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`