موج
کدخبر : ۴۰۳۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403731

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان تاکید کرد:

محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در دیدار با شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر مهریز بر اهمیت جایگاه شوراهای اسلامی و ضرورت نهادینه کردن نقش مردم در حوزه مدیریت شهری تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در نشست با شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز که در دفتر مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان یزد برگزار شد، گفت: هم افزایی بین شهرداری های استان هدف و رسالت اصلی سازمان است و این رویکرد در حوزه‌های مختلف ازجمله عمرانی، اقتصادی و اجتماعی پیگیری می شود.

عظیمی زاده افزود: رسالت دیگر سازمان همیاری شهرداری های استان ایجاد همکاری‌های مشترک برای توسعه متوازن شهرهای استان یزد ‌به منظور ارزش افزایش سهام شهرداری هاست.

وی بر اهمیت جایگاه شوراهای اسلامی در قانون اساسی و ضرورت نهادینه کردن نقش مردم در حوزه مدیریت شهری تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه مهریز در حوزه شهری پیشرفت و توسعه مطلوبی داشته و امیدواریم با اجرای پروژه‌های هشت‌ بهشت و آسفالت بافت بازآفرینی شهر ‌مهریز توسط سازمان همیاری شهرداری های استان زمینه های گردشگری در این شهر توسعه یابد و موجب رضایتمندی و خرسندی بیشتر شهروندان شود.

در ادامه این نشست حمیدرضا زارع بیدکی شهردار مهریز با بیان اینکه نباید فعالیت های سازمان همیاری شهرداریهای استان صرفاً متمرکز در مرکز استان و محدود به شهری خاص باشد،‌ گفت: ‌خوشبختانه با مدیریت و درایت مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان شاهد تحقق این مهم هستیم و برگزاری چنین نشست هایی زمینه تبادل نظر و هم اندیشی را بیش از پیش فراهم می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`