موج
کدخبر : ۴۰۳۴۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403497

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر گفت: با عملیات جستجو و نجات در منطقه رستاق یک فرد گمشده نجات یافت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید کاظم  بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر گفت: به دنبال اعلام فرمانداری شهرستان اشکذر و معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد  مبنی بر مفقودی فردی ۲۶ ساله درمحدوده منطقه کوهستانی و کویری رستاق شهرستان اشکذر، بلافاصله یک تیم ۵ نفره با یک دستگاه خودروی آمبولانس با توجه به محدوده احتمالی اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر گفت: در این عملیات که بیش از  ۴ ساعت بطول انجامید، عملیات جستجو و نجات را در دو جبهه مخالف و بصورت خطی و پیمایش چند کیلومتری ادامه داده و سرانجام با همکاری بحران فرمانداری میبد، فرد مورد نظر روئیت و ضمن پایش وضعیت جسمانی، و دریافت غذای مغذی و آب به محل امن انتقال داده شد.

وی اظهار داشت: سرانجام با همکاری بحران فرمانداری شهرستان میبد فرد مورد نظر مشاهده و با پایش وضعیت جسمانی و دریافت غذای مغذی و آب به محل امن انتقال داده شد.

بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ضمن اعلام این خبر، از لزوم آگاهی بخشی عمومی در خصوص استفاده از امکانات و آمادگی های لازم ،خبر داده و خواستار رعایت نکات ایمنی در پیمایشهای گروهی و انفرادی در مناطق کوهستانی و کویری شد.

این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر از کلیه ادارات و نهادهای مرتبط در جهت آمادگی لازم،از مدیریت بحران فرمانداری میبد ، سپاه ناحیه میبد که نقش بسزایی در تجسس فرد گرفتار داشتند، از تقویت تعامل و همکاری‌های امدادی بعنوان مهمترین شاخص موفقیت در این عملیاتها عنوان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`