موج
کدخبر : ۴۰۳۰۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403089

با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه،

فرمان ه نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تمامی عملیات های پلیسی از کانال معاونت عملیات می گذرد، افزود: این معاونت مرکز تصمیم گیری ها و اجرای برنامه هاست که تاکنون توانسته وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش و اهمیت معاونت عملیات در اجرا و پیشبرد اهداف و برنامه های ناجا آن را موتور محرکه و یکی از حساس ترین و محوری ترین معاونت ها در مجموعه نیروی انتظامی معرفی کرد.

سردار علی اکبر جاویدان در مراسم تکریم و معارفه معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: معاونت عملیات را می توان یک معاونت فرابخشی و متولی اجرای طرح ها بدانیم که در ماموریت های مختلف وظایف سنگینی برعهده دارد.

سردار جاویدان معاونت عملیات را مطالبه گر خواند و گفت: همه بخش های انتظامی به هم مرتبط هستند و این معاونت عملیات است که باید اجرای طرح ها و نقشه های از پیش طراحی شده را از یگان های دیگر مطالبه کند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین با اشاره به حادثه خیز بودن کشور از لحاظ وقایع طبیعی، گفت: در این میان کرمانشاه نیز جزو حادثه خیزترین استان های کشور از لحاظ سیل، زلزله و ... به شمار می رود که معاونت عملیات همواره باید آمادگی مقابله با این بحران ها را داشته باشد.

وی همچنین با قدردانی از تلاش های سرهنگ علی امیری معاون سابق عملیات، وی را از مدیران خوب انتظامی استان معرفی کرد و گفت: در زمان مسئولیت وی اقدامات خوبی در این معاونت صورت گرفت.

سردار جاویدان افزود: کرمانشاه در چند سال اخیر درگیر بحران هایی مانند سیل و زلزله شد اما معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان توانست سربلند از ماموریت های محوله خارج شود و کارکنان قسمت عملیات توانستند اقدامات بسیار خوبی انجام دهند که جای تقدیر دارد.

فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنانش، سرهنگ "محمدرضا آمویی" معاون جدید عملیات پلیس کرمانشاه را یکی از خوشفکرترین و با لیاقت ترین مدیران ناجا برشمرد و گفت: قطعا حضور وی در این مسند مهم با تحولات بسیار خوبی مواجه خواهد بود.

معاونت اجتماعی در زمان مدیریت سرهنگ امویی برای پلیس مایه افتخار بود

وی با بیان اینکه سرهنگ آمویی در زمان ۷۷ ماه حضورش در معاونت اجتماعی کارنامه بسیار درخشانی از خود به جا گذاشت، گفت: درخشش این معاونت در سطح ناجا و کسب رتبه های برتر در سال های اخیر به خوبی بیانگر این مدعاست.

سردار جاویدان با اعلام اینکه بنده کاملا از عملکرد، شخصیت، منش، صلابت، صداقت و پشتکار سرهنگ آمویی راضی هستم، افزود: معاونت اجتماعی در زمان حضور وی باعث عزت و مایه افتخار برای کل مجموعه انتظامی استان بود.

این مقام عالی رتبه انتظامی یادآوری کرد: در دیدارهای متعددی که با مدیران کل دستگاه های اجرایی استان داشتم همه آن ها به نیکی از سرهنگ آمویی یاد می کردند و وی را جزو مدیران بسیار باسواد و شایسته ای می دانستند که همواره به دنبال تعامل و همفکری است.

وی با بیان اینکه مدیران ناجا نیز به دنبال استفاده از دانش و تخصص سرهنگ آمویی بودند و بارها پیشنهاداتی برای انتقال وی مطرح شد، گفت: یکی از این پیشنهادات از سوی سردار حاجیان معاون اجتماعی ناجا برای انتصاب سرهنگ آمویی به عنوان معاون اجرایی این معاونت بود.

سردار جاویدان تصریح کرد: مطمئنم با حضور سرهنگ آمویی در معاونت عملیات، روند رو به رشد این بخش مهم در ستاد انتظامی استان ادامه خواهد یافت و امیدوارم با کمک کارکنان ساعی و پرتلاش این مجموعه شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه نقش پلیس در امنیت کشور را بی بدیل توصیف کرد و گفت: امروز رهبر معظم انقلاب از مجموعه عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور و رکن استوار امنیت جامعه است، گفت: همین سخنتان به خوبی حاکی از رضایت معظم له از مجموعه اقدامات صورت گرفته است و نشان می دهد پلیس راه درست را طی می کند.

سردار جاویدان در پایان و با بیان اینکه امروز پلیس از صلابت و اقتدار بسیار خوبی برخوردار است، گفت: این اقتدار و صلابت جز با تلاش شبانه روزی همه کارکنان ناجا حاصل نشده است که جای تقدیر دارد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه: معاونت عملیات موتور محرکه نیروی انتظامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`