موج
کدخبر : ۴۰۲۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402586

محمد صفائی:

نماینده مردم گناباد بیان کرد: نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان، دامداران و مرغداران تبدیل شده است که باید با سرعت این وضعیت اصلاح شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد صفائی نماینده مردم گناباد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان ، دامداران و مرغداران تبدیل شده است.

صفائی در این تذکر شفاهی ضمن تبریک هفته وحدت اظهار کرد: از دولت می‌خواهم بسترهای لازم برای حضور مردم در اقتصاد را فراهم کند و همچنین در بودجه ۱۴۰۱ ، مردم دیده شوند.

نماینده مردم گناباد در ادامه افزود: وزارت امور خارجه باید به دیپلماسی به ویژه با کشورهای همسایه توجه خاصی داشته باشد و تحقق دیپلماسی اقتصادی نیازمند همکاری وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، علوم و بهداشت است.

وی همچنین تصریح کرد: با تشکر از اقدام وزارت جهاد کشاورزی در راستای خرید تضمینی زعفران می بایست ستاد مدیریت بحران اقدامات لازم برای آبیاری زعفران جهت حمایت از کشاورزان را انجام دهد.

نماینده گناباد در ادامه تاکید: نظام صنفی کشاورزی و نظام دامپزشکی به کانون باج خواهی از کشاورزان، دامداران و مرغداران تبدیل شده است که باید با سرعت این وضعیت اصلاح شود.

صفائی در خاتمه خاطرنشان کرد: این کشاورز مطرح کرد که حدود ۲۵ میلیون تومان برای یک امضا پرداخت کرده در حالی که حتی از دامداری وی نیز بازدیدی به عمل نیامده است، این شرایط تولید را با چالش مواجه می کند و  وزیر جهاد کشاورزی به آن رسیدگی کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها