موج
کدخبر : ۴۰۲۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402317

آذر رضایی پور:

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری دمای هوای استان بطور میانگین هشت تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد و بر شدت وزش باد نیز افزوده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آذر رضایی پور کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خبری اظهار کرد: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی وضعیت جوی در استان خراسان رضوی از امروز (دوشنبه) تا پایان روز سه‌شنبه به نسبت پایدار است.

رضایی پور در ادامه این خبر گفت: در این مدت آسمان این استان در بیشتر ساعات، صاف، کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین افزود: از عصر چهارشنبه هفته جاری انتظار ورود موج ناپایدار به استان را داریم و روزهای پنجشنبه و جمعه نیز شاهد بارشهای رگباری بویژه در نیمه شمالی استان خواهیم بود.

وی در ادامه اعلام کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری دمای هوای خراسان رضوی  بطور میانگین هشت تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد و بر شدت وزش باد نیز افزوده می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی متذکر شد: قوچان با یک درجه سلسیوس و سبزوار با ۲۷ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

رضایی پور در خاتمه عنوان کرد: دمای هوای شهر مشهد نیز در این مدّت بین چهار و ۲۷ درجه سلسیوس در نوسان بود و امروز در گرمترین ساعات به ۲۷ درجه سلسیوس خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`