موج
کدخبر : ۴۰۱۸۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401894

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار فرماندهان انتظامی و مرزبانی مازندران، نیروی انتظامی را در خط مقدم امنیت جامعه عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا، اظهار داشت: از زحمات و خدمات ارزنده شما مدافعان حریم امنیت و تلاش هایی که در این هفته داشتید، تقدیر و تشکر دارم.

وی ادامه داد: دشمن به جای جنگ در بیرون از مرزها، به دنبال آشوب در داخل کشور است و این کار شما را دو چندان می کند و شما مجاهدان فی سبیل الله در خط مقدم این توطئه های دشمنان هستید.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم ایجاد امنیت مردم عزیز است، گفت: در مقابل تمام ناهنجاری های که در کشور وجود دارد، آن کسی که می تواند از مردم حمایت کند، قطعاً نیروی انتظامی جان برکف است.

نیروی انتظامی مازندران

وی با اشاره به انتظارات مردم از پلیس مردم در حوزه امنیت، ابراز داشت: عامه مردم مقابله و برخورد با ناهنجاری ها را صرفاً بر عهده پلیس می دانند و این موضوع مهمی است که همه دستگاههای امنیتی، انتظامی و قضائی باید در حوزه امنیت نقش خود را ایفا کنند.

آیت اله محمدی لائینی با اشاره به اینکه شرح وظایف و مأموریت های پلیس زیاد و امکاناتش محدود است، افزود: رضایتمندی 93 درصدی مردم از عملکرد نیروی انتظامی با این امکانات موجود جای تقدیر و تشکر دارد و به همه ارگان ها و نهادهای دولتی و مردمی تأکید کرد که در تولید امنیت جامعه با نیروی انتظامی همکاری و تعامل مطلوب داشته باشند.

وی اساسی ترین کار نیروی انتظامی را حفظ امنیت جامعه اسلامی دانست و خاطرنشان ساخت: نیروی انتظامی همواره مولد امنیت پایدار در جامعه است و این امنیت به مدد تلاش های بی وقفه و ایثارگری های شبانه روزی کارکنان انتظامی به دست آمده و همگان باید همواره قدردان این نعمت ارزشمند الهی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`