موج
کدخبر : ۴۰۱۷۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401782

افشین ملایی:

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: لازم است ورزش های همگانی در جامعه بخوبی گسترش یاید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، افشین ملایی ، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی ایران در اولین گردهمایی روسای هیات ورزش های همگانی استان های کشور به میزبانی استان اردبیل گفت: کم تحرکی بزرگترین معضل و بحران این روز ها است که ورزش همگانی و حضور تک تک مردم جامعه ماراه حل این مشکل است که تنها باید مردم ما به اثرات مهم و تاثیرگذار ورزش در زندگیشان ایمان بیاورند.

وی افزود: بزرگترین چالش فدراسیون ورزش های همگانی پشتیبانی است ، پشتیبانی ملی از اجرای طرح های ملی برای کاهش کم تحرکی در بین مردم جامعه و ما خواستار حمایت و پشتیبانی همه ی ارگان ها برای کاهش روز به روز کم تحرکی در جامعه هستیم.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: امیدواریم با روی کار آمدن دولت جدید، سلامت مردم و توسعه ورزش همگانی بعنوان اولویت نخست مورد توجه همگان قرارگیرد.

ملایی تصریح کرد: به حمدالله با گسترش واکسیناسیون در سطح کشور و نزدیک شدن به دوران پساکرونا و پشت سرگذاشتن عدم امکان برگزاری رویدادهای ورزشی شاهد رونق تمام رویدادهای ورزشی و رونق برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی بزرگ و نیز توسعه نشاط و شادابی در جامعه خواهیم بود.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام گرفته امسال و سال آینده پروژه های ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی برای مردم جامعه ملموس تر خواهدشد.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ادامه داد: استان‌ها به عنوان بازوی اصلی فدراسیون نقش مهم و کلیدی در افزایش سرانه ورزشی کشور دارند، و امید است با مدیریت فدراسیون و عزم هیات های همگانی استان ها طبق برنامه ریزی های انجام گرفته و با کاهش شیوع ویروس کرونا سال جاری سال درخشانی برای ورزش همگانی کشور باشد.

ملایی عنوان کرد: رشد و توسعه ورزش همگانی در بین آحاد مردم‌جامعه هدفی است که برای دست یافتن به آن باید تمامی هیات های همگانی در کشور دست به دست هم داده و با هدف گذاری،برنامه ریزی و اجرای برنامه های مختلف مردم را با ورزش همگانی آشتی دهند چراکه سلامتی جامعه در گرو ورزش تک تک مردم است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`