موج
کدخبر : ۴۰۱۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401736

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران خبر داد:

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: 132 هزار و 920 نفر مددجو در استان تحت حمایت قرار دارند که از این تعداد 101 هزار و 824 نفر در طی شش ماهه نخست امسال از خدمات درمانی بهره مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید موسی عمادی ترکامی اظهار داشت: خدمات درمانی شامل پرداخت فرانشیز مددجویان، تأمین تجهیزات بیماران صعب العلاج، خاص و زمین گیر است.

وی ادامه داد: برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت سه میلیارد و 674 میلیون تومان در نیمه نخست امسال هزینه شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: 3252 بیمار صعب العلاج و زمینگیر تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند و به آنان خدمات دارویی، پاراکلینیک، بیمارستانی، توانبخشی و بهداشتی در طول سال ارائه می شود.

وی به پرداخت بیمه تأمین اجتماعی برای 2840 نفر از مددجویان اشاره کرد و گفت: برای 2149 مددجو نیز بیمه روستایی و عشایر پرداخت شده است.

عمادی بیان داشت: در شش ماهه نخست امسال مبلغ سه میلیارد و 768 میلیون تومان برای بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مبلغ 926 میلیون  تومان برای بیمه روستایی و عشایری مددجویان پرداخت شد.

وی گفت: 543 مددجو تاکنون از طریق بیمه اجتماعی بازنشسته شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران ابراز داشت: 1620 مادر باردار و شیرده و 540 کودک زیرپنج سال در راستای پیشگیری از سوء تغذیه از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

وی عنوان داشت: در شش ماهه نخست امسال مبلغ 218میلیون تومان برای پیشگیری از سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال هزینه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`