موج
کدخبر : ۴۰۰۵۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400520

بهناز ضرابی زاده خبر داد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان برنامه های هفته کودک را اینگونه برشمرد: برگزاری ۴۳ نشست «حال خوش زندگی» ویژه والدین، کاشت ۴۲ نهال در ۴۳ مرکز فرهنگی هنری به یاد مدافعان سلامت، برپایی نمایشگاه های حضوری و مجازی، برگزاری ورکشاپ هنری، اجرای پیک امید با حضور مربیان سیار و پستی سراسر استان در روستاها و چادرهای عشایر، اجرای برنامه برای کودکان بستری در بیمارستان‌ها و نشست‌های تخصصی ادبی از جمله برنامه‌های هفته ملی کودک است.

به گزارش خبرگزاری موج  همدان، بهناز ضرابی زاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان روز دوشنبه در ‌جلسه هماهنگی هفته ملی کودک با اشاره به برنامه هایی این هفته عنوان کرد: برگزاری جشن بزرگ آغاز هفته ملی کودک، برگزاری ۴۳ نشست «حال خوش زندگی» ویژه والدین، کاشت ۴۲ نهال در ۴۳ مرکز فرهنگی هنری به یاد مدافعان سلامت، برپایی نمایشگاه های حضوری و مجازی، برگزاری ورکشاپ هنری، اجرای پیک امید با حضور مربیان سیار و پستی سراسر استان در روستاها و چادرهای عشایر، اجرای برنامه برای کودکان بستری در بیمارستان‌ها و نشست‌های تخصصی ادبی از جمله برنامه‌های هفته ملی کودک است.

وی افزود: هفته ملی کودک فرصتی است که همکاران ما با تلاش بیش از پیش در اجرای برنامه‌های شاخص، به نحو شایسته‌تری در خدمت کودکان و نوجوانان باشند.

 هفته ملی کودک را بهار کاری این کانون نامید و گفت: ۵۰۰ برنامه مختلف شاد و مفرح در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در ۴۳ مرکز فرهنگی هنری استان به صورت حضوری و مجازی اجرا خواهد شد.

‌مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان به بی‌دفاع بودن کودکان و نوجوانان در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و اذعان داشت: تنها حامی کودکان و نوجوانان بزرگ‌ترها هستند.

ضرابی زاده، کانون را بیش از ادارات و  دستگاه های دیگر، در سرنوشت کودکان و نوجوانان سهیم دانست و گفت: کانون تلاش می‌کند کودکان و  نوجوانان را به نحو شایسته‌ای پرورش دهد.

وی پرورش کودکان و نوجوانان را ضامن ارتقای سلامت کشور ایران قلمداد کرد و افزود: اگر آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان، به نحو شایسته و مطلوب هدایت شود آینده‌سازان خوبی تحویل جامعه خواهد شد.

در ادامه این نشست نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان هر یک به تشریح برنامه‌های قابل اجرا در این هفته پرداختند.

در پایان مقرر شد تمامی دستگاه‌ها با همکاری یکدیگر هفته‌ای شاد و بانشاط را برای کودکان و نوجوانان استان رقم بزنند.

هفته ملی کودک از شانزدهم مهرماه با شعار "حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی" آغاز می شود و تا روز ۲۲ همین ماه ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`