موج
کدخبر : ۴۰۰۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400434

هادی عطارزاده طوسی:

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: مرکز کنترل ترافیک، با توجه به اعلام مدیریت بحران و در صورت نیاز به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه خواهد کرد و مدیریت ترافیکی معابر را انجام خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، هادی عطارزاده طوسی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در خبری با توجه به ایام پایانی ماه سفراعلام کرد: هماهنگی با کلیه دستگاه‌های خدمات رسان در سطح شهر از جمله سازمان‌های تابعه معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک برای خدمت رسانی به زائران از جمله برنامه‌های مهم ما است.

عطارزاده طوسی در ادامه این خبر اضافه کرد: همکاری با پلیس راهور جهت اجرای طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه انجام خواهد شد که برهمین اساس کلیه معابر منتهی به حرم مطهر پاک سازی خودرو‌های پارک شده در حاشیه معبر انجام خواهد گرفت و طرح ممنوعیت تردد در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر از امشب ساعت ۲۴ تا عصر روز جمعه اجرا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد همچنین افزود: همکاری با پلیس راهور برای مدیریت ترافیک پایانه مسافربری هم از دیگر برنامه‌های نظارتی ما برای این ایام به شمار می‌آید.

وی در ادامه تصریح کرد: اطلاع رسانی لحظه‌ای ترافیکی در مقاطع خاص با هماهنگی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی نیز به انجام خواهد رسید و همچنین از طریق ۵۰ تابلوی پیام متغیر منصوبه در سطح شهر و سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۰۰۰۱ اطلاعات لحظه‌ای ترافیکی به شهروندان ارسال خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با تقدیر از همکاری با پلیس راهور جهت برقراری انضباط ترافیکی در هسته مرکزی شهراظهار کرد: مرکز کنترل ترافیک، با توجه به اعلام مدیریت بحران و در صورت نیاز به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه خواهد کرد و مدیریت ترافیکی معابر را انجام خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`