موج
کدخبر : ۳۹۹۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399919

علی اصغر انجیدنی:

دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا در مشهد بیان کرد: پوشش فراگیر واکسیناسیون، اقدامات غربالگری و پیشگیری، استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و الزام به استفاده از ماسک و بازدید و نظارت بر اصناف بویژه در اطراف حرم مطهر رضوی مورد تاکید است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی اصغر انجیدنی دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا در مشهد در خبری اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای پیشگیری از موج ششم شیوع کرونا در خراسان رضوی آمادگی لازم را دارد.

انجیدنی در ادامه این خبر افزود: گرچه شاهد روند کاهشی تعداد مبتلایان به کرونا در مشهد و بیشتر شهرستان‌های خراسان رضوی هستیم، اما با توجه به برپایی مراسم مناسبت‌های اخیر و پیش رو، احتمال ورود موج ششم شیوع کرونا در اواخر مهر ماه  دور از انتظار نیست.

دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: در این راستا طی روز‌های آتی قرارگاه عملیاتی این دانشگاه به عنوان ستاد اجرایی مدیریت کرونا در خراسان رضوی به صورت فعال و ۲۴ ساعته فعالیت خواهد کرد.

وی همچنین تصریح کرد: تمام کمیته‌های زیرمجموعه قرارگاه عملیاتی کرونا شامل بهداشت، درمان، آموزش، اطلاع رسانی، دارو و تجهیزات در حوزه‌های زیرپوشش موارد را به صورت فعال رصد خواهند کرد.

انجیدنی متذکر شد: در این راستا پوشش فراگیر واکسیناسیون ، اقدامات غربالگری و پیشگیری، استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و الزام به استفاده از ماسک و بازدید و نظارت بر اصناف بویژه در اطراف حرم مطهر رضوی مورد تاکید است.

دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: در زمینه درمان و مدیریت تخت‌های بیمارستانی و معاینه بیماران سرپایی و دارو و تجهیزات نیز تمهیدات لازم فراهم شده است.

انجیدنی در خاتمه این خبر خاطر نشان کرد:  با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،امیدواریم خراسان رضوی موج ششم شیوع کرونا را تجربه نکند و در صورت شیوع آن نیز به خوبی مدیریت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`