موج
کدخبر : ۳۹۹۷۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399730

حجت الاسلام جابر عزیزی:

امام جمعه بیله سوار گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا، امروز نیروهای اجتماعی در جمعیت هلال احمر داریم که با کمترین چشمداشت به مردم خدمت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت الاسلام جابر عزیزی ، امام جمعه بیله سوار در دیدار با مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برای نیروهای جمعیت هلال احمر زمان و مکان معنا ندارد و این جمعیت نگاه ویژه ای به مسائل دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: داوطلب محور بودن جمعیت هلال احمر باعث جلب اعتماد مردم به این نهاد شده است.

حجت الاسلام سید علی فاطمی نیا با بیان این مطلب افزود: مردم، هلال احمر را یک نهاد مردمی می دانند و جمعیت هلال احمر در بیله سوار با استفاده از نیروهای داوطلب خدمات متعددی به مردم منطقه ارائه می دهد.

وی گفت: در بحث کرونا این جمعیت در طرح های مختلف مشارکت کرده و عملکرد آن ها موجب رضایت مردم شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز گفت: از ۱۳ پایگاه بین شهری موجود در استان، ۲ پایگاه در شهرستان بیله سوار قرار دارد.

ضربی اظهار کرد: شهرستان بیله سوار از نظر نیروی انسانی و فضای فیزیکی مشکل و کمبودی ندارد و جهت راه اندازی کلینیک های درمانی در این شهرستان مطالعات لازم را انجام می دهیم.

وی ادامه داد: استخدام ۳۳ نفر از نجاتگران درجه ایثار باعث قوت گرفتن بدنه این جمعیت شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`