موج
کدخبر : ۳۹۹۱۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399163

مرتضی اثمری:

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: از بعدازظهر امروز جو ناپایدار هوا به تدریج از استان خارج می شود و فردا جوی تقریبا پایدار بر استان حاکم است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مرتضی اثمری کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خبری اظهار کرد: حداکثر دمای هوای شهر مقدس مشهد امروز به ۲۴ درجه سانتیگراد می‌رسد که این میزان هشت درجه از روز گذشته کمتر است.

اثمری در ادامه این خبر اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مه ولات با ۳۷ درجه و قوچان با هفت درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سرد ترین نقاط استان بوده اند و دمای هوای شهر مشهد نیز در این مدت بین ۳۲ تا ۱۵ درجه سانتیگراد در نوسان بوده و بیشترین سرعت وزش باد نیز از سبزوار با ۹۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده‌ است.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین افزود: حداکثر دمای هوای امروز شهر مشهد ۲۴ درجه و حداقل دمای هوای شبانه نیز حدود ۱۳ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است اما از فردا روند دما افزایشی می‌شود و به حداکثر ۳۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وی در ادامه تصریح کرد: از بعدازظهر امروز جو ناپایدار هوا به تدریج از استان خارج می شود و فردا جوی تقریبا پایدار بر استان حاکم است و روز چهارشنبه شاهد افزایش وزش باد به ویژه از بعد از ظهر و روز پنجشنبه نیز شاهد افزایش وزش باد و ابرناکی هوا خواهیم بود.

اثمری در خاتمه این خبر با اشاره به بارندگی در سطح استان خاطر نشان کرد: طی شبانه روز گذشته در شهرستان کلات حدود هفت دهم میلیمتر بارندگی رخ داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`