موج
کدخبر : ۳۹۹۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399044

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان از مشارکت اعضای جوانان و داوطلبان و امدادگران هلال احمر این شهرستان در طرح واکسیناسیون عمومی در اجرای طرح ایران یاران جوان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ وهاب نخل بند یزدی رئیس هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت: با شتابگیری واکسیناسیون عمومی و ایجاد مراکز تجمیعی، طی هماهنگی به عمل آمده با مرکز بهداشت شهرستان و دانشگاه علم و هنر یزد، مرکز واکسیناسیون تجمیعی سالن ورزشی قائم راه اندازی گردید که روزانه بیش از 30 نفر از اعضا جوانان هلال احمر، پرستاران، پزشکان داوطلب و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در آن مرکز مشغول خدمت رسانی به عموم شهروندان می باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: از شروع طرح تا کنون بیش از ۱۵ هزار نفر در این مرکز واکسینه شده و همچنان در دو شیفت صبح و عصر نیروهای جمعیت هلال احمر آماده ارائه خدمات به مردم عزیز می باشند.

وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری مسئولین و عوامل مرکز بهداشت شهرستان، دانشگاه علم و هنر یزد و نیروی انتظامی افزود: بدون شک همکاری دستگاه های مسئول و مراکز دانشگاهی شهرستان در تسریع روند واکسیناسیون و همچنین ایجاد آرامش خاطر شهروندان  تاثیرگذار می باشد که خوشبختانه این مهم در مجموعه در حال فعالیت شکل گرفته و خدمت رسانی به شکل مطلوب ادامه دارد.

این مقام مسئول در خاتمه بیان داشت: اعضا جوانان، داوطلب و امدادگران جمعیت هلال احمر بزرگترین سرمایه این سازمان مردم نهاد می باشند که در مواقع حساس به عنوان بازوان توانمند هلال احمر وارد صحنه شده و در ارائه خدمات بشردوستانه و داوطلبانه یاری گر هلال احمر هستند.

هلال3

هلال 2

هلال1

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`