موج
کدخبر : ۳۹۸۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398230

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: دفاعِ جمهوری اسلامی از بقاء، ماهیت، امنیت و مرزهای نظام اسلامی با تکیه بر آرمان شریف دفاع مقدس و همت و حمیت مردمی همراه آن، انجام شد.

غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد در نشست شورای پایگاه بسیج دادگستری استان یزد، افزود: دفاع مقدس یک مکتب فکری و آرمان سازنده ای است که با اتکاء به مردم در مقابل هجمه های دشمنان نظام و انقلاب ایستاد و خود به الگوی تمام عیار در تاریخ این کشور تبدیل شده است.

وی دفاع مقدس را مظهر تجلی اراده ملت در تبعیت از فرمان ولی امر مسلمین دانست و اظهار داشت: اتحاد، همدلی، وفاداری و همراهی مردم با انقلاب همراه با ولایت پذیری، حماسه دفاع مقدس را خلق کرد و این همان اصلی است که هرگاه مردم با همدلی و همراهی از ولایت فقیه پیروی کنند قطعاً سرنجام کار پیروزی و سربلندی است.

این مقام قضایی، خود اتکایی، خودباوری، خودکفایی و تکیه بر خلاقیت های داخلی را شاخصه دفاع مقدس ذکر کرد و گفت: در زمانی که استکبار جهانی با همراهی عوامل منطقه ای از دادن حتی سیم خاردار به کشور ما جلوگیری می کرد، مردم ما با خودباوری و سلحشوری از کیان این ملت دفاع کردند.

وی تصریح کرد: باید این الگوی اتحاد و همدلی و خودباوری را که موجب شده امروز ایران اسلامی به یکی از قدرت های بزرگ منطقه ای و جهانی در عرصه های نظامی تبدیل شود را در همه زمینه های فرهنگی، اقتصادی و عمرانی گسترش داد و با تکیه به ظرفیت های داخلی گام های توسعه و پیشرفت را محکم برداشت.

دهشیری با اشاره به امید مردم به دولت مردمی، قوی و اهل کار و تلاش سیزدهم، ابراز داشت: باید به این نتیجه رسید که غرب گرایی و غرب گدایی کشور را به جلو نمی برد و اگر بخواهد کاری برای مردم انجام شود و مشکلات اقتصادی و معیشتی آنان برطرف گردد باید با نگاه جهادی و انقلابی به ظرفیت های داخلی تکیه کرد و در عرصه های بین المللی نیز محکم و استوار بر موازین درست و قانونی کشور ایستاد.

شایان ذکر است در این نشست برنامه های هفته دفاع مقدس دادگستری تدوین گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`