موج
کدخبر : ۳۹۷۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397645

در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان محقق شد؛

سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان موفق شد در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان، رتبه نخست را در شاخص های عمومی و تخصصی کسب کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقای فرهنگ تلاش و تعهد، با حضور استاندار هرمزگان و سایر مقامات استانی با رعایت پروتکل های بهداشتی عصر دیروز (27 شهریورماه) برگزار شد.

گفتنی است؛ در این مراسم نتایج ارزیابی همه دستگاه های اجرایی در دو بعد شاخص های عمومی و تخصصی اعلام و سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بین همه و از هر دو بعد موفق به کسب رتبه نخست در این جشنواره شد.

در حاشیه این مراسم، خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن تبریک کسب رتبه نخست در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی سال 1400 استان هرمزگان به کارکنان و خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با وجود همکاران و مدیران مجموعه های صنعتی، معدنی و تجاری که متعهد و پرتلاش و دارای عزمی راسخ برای پیشرفت این استانند، با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبردی در آینده ای نزدیک بیش از پیش درخشانتر جلوه می کند.

خلیل قاسمی با بیان اینکه ارزیابی های صورت گرفته، نشان می دهد که وظایف اداری به نحو مطلوبی در سازمان صمت هرمزگان حال اجراست، اظهار داشت: این موفقیت به دست آمده را به همکاران و خانواده بزرگ این حوزه صنعتی، معدنی و تجاری تبریک عرض می کنم.

گفتنی است در ادامه این مراسم از برگزیدگان برتر در دستگاه های اجرایی با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره ، تجلیل به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`