موج
کدخبر : ۳۹۷۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397447

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم از نصب نخستین کراس آور ساخت داخل کشور در مترو قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، داریوش زارع با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مترو شهر قم اظهار داشت: سرعت روسازی مترو قم برای آماده شدن برای انجام تست گرم  به‌شدت اوج گرفته و در حال حاضر نیز سه اکیپ در ایستگاه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند.

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم ابراز کرد: یک اکیپ در ایستگاه ۹ به سمت ایستگاه ۸ ، اکیپ دوم از ایستگاه ۱۰ شروع کرده تا ایستگاه ۱۱ و اکیپ سوم نیز حدفاصل ایستگاه ۱۲ تا ۱۳ فعال هستند.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر موفق شدیم روسازی خط یک از ایستگاه ۹ تا ۱۴ و دپو به‌صورت کامل اجرا کنیم، افزود: حدود یک هزار متر از فاز دوم نیز به‌صورت کامل  اجراشده است و مابقی نیز به‌سرعت در حال کار انجام است.

زارع با تأکید بر اینکه حدود ۱۰ روز است که نصب کراس‌آورها آغاز شده است، اذعان کرد: اوایل این هفته نخستین کراس آور داخل کشور که برای نخستین بار توسط نیروهای متخصص کشور ساخته‌شده در حدفاصل ایستگاه‌های ۹ و ۱۰ مترو قم به‌صورت کامل نصب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین این هفته نیز انجام مرحله جوشکاری آغاز و پیش‌بینی می‌شود که پس از یک هفته عملیات نصب ریل سوم نیز آغاز می‌گردد، با ورود ادوات نیز همزمان آماده نصب می‌شود.

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم گفت: در حال حاضر ادواتی که برای روسازی نیاز است به‌مرور داخل کارگاه واردشده و نصب آن با سرعت و دقت تمام انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`