موج
کدخبر : ۳۹۶۷۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396741

تاسیسات آبرسانی مجتمع رباط پشت بادام بخش خرانق از توابع شهرستان اردکان به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات، تصفیه و خطوط انتقال شرکت آبفا یزد، گفت: در راستای اجرای آبرسانی به روستای رباط پشت بادام شش کیلومتر لوله گذاری به قطر 160 میلی متر و از جنس پلی اتیلن اجرا شد.

احمد باقری پور اظهارداشت: جهت افزایش ذخیره آب مورد نیاز یک باب مخزن بتنی ذخیره آب 1000 متر مکعبی و یک باب مخزن بتنی ذخیره آب 100 متر مکعبی جهت ذخیره آب شیرین ساخته شد.

مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات، تصفیه و خطوط انتقال شرکت آبفا، بیان کرد: ساختمان کلرزنی و آب شرین کن این مجتمع احداث شده است و جهت بهره برداری نیاز به نصب تجهیزات کلر زنی و آب شیرین کن می باشد که توسط امور آبفای اردکان در دست پی گیری می باشد.

 باقری پور اظهارداشت: عملیات حصار کشی اطراف سایت تاسیسات روستاهای رباط پشت بادام و سنگرد شهرستان اردکان نیز با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 400 میلیون ریال اجرا شد  و سایت تاسیسات رباط پشت بادام از نظر حفاظت فیزیکی هم ایمن گردیده است.

وی افزود: اجرای عملیات آبرسانی به روستاهای رباط پشت بادام و سنگرد با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال از محل تامین اعتبارات ملی واستانی به اتمام رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها