موج
کدخبر : ۳۹۶۴۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396498

محمدصادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: مرز سرخس دروازه ورود استان به آسیای میانه است و ضرورت دارد از ظرفیت مرز سرخس به خوبی استفاده شود و اکنون مهم ترین مسئله برای ما مرز دوغارون است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد راهبردی تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها که در محل دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به اینکه باید بر روی اقدامات کوتاه مدت تمرکز کنیم عنوان کرد:۶۰ درصد صادرات کشور از مرز دوغارون انجام می‌شود/ بحث استقرار برای صدور ویزا در مرز باید روان سازی شود/ لزوم استفاده از تجربیات استان‌های مرزی در عرصه تجارت

معتمدیان همچنین با تاکید بر لزوم استفاده از تجربیات استان‌های مرزی در عرصه تجارت، ادامه داد: اکنون مهم ترین مسئله برای ما مرز دوغارون است. در این راستا ۶۰ درصد صادرات کشور از مرز دوغارون انجام می‌شود و این یک ظرفیت مهم است.

استاندار خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: باید بر روی اقدامات کوتاه مدت تمرکز کنیم، و  به لحاظ اهمیت موضوع تجارت، مرز دوغارون در خراسان رضوی نیازمند توجهات بیشتری بوده و این یکی از اولویت‌های ما است.

وی همچنین اظهار کرد: مرز سرخس دروازه ورود استان به آسیای میانه است و ضرورت دارد از ظرفیت مرز سرخس به خوبی استفاده شود و اکنون مهم ترین مسئله برای ما مرز دوغارون است.

معتمدیان در خاتمه تاکید کرد: صادرات کشور از مرز دوغارون انجام می‌شود و این یک ظرفیت مهم است و برای تسهیل امور در مرزها باید تسهیلاتی قائل شویم و بدین ترتیب بحث استقرار برای صدور ویزا در مرز باید روان سازی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها