موج
کدخبر : ۳۹۵۶۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395665

در سفر فرماندار میناب به توکهور و هشتبندی مطرح شد؛

فرماندار ویژه شهرستان میناب از تخصیص بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل آب شرب بخش توکهور و شهر هشتبندی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجید سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در سفر به بخش توکهور و شهر هشتبندی، در دیدار با اهالی روستای سهران به بررسی مشکلات مطرح شده از سوی ساکنان و اعضای شورای اسلامی این روستا پرداخت و بر پیگیری واگذاری زمین شهرک مسکونی سهران تاکید کرد.

سلحشور همچنین در بازدید از مدرسه روستای سهران، اذعان داشت: لازم است تا در جهت تسریع در راه اندازی این مدرسه از طریق دستگاه های مربوطه در مرکز استان پیگیری های لازم انجام شود تا هر چه سریع تر این فضای آموزشی به بهره برداری برسد. 

در ادامه این سفر فرماندار ویژه شهرستان میناب از تجهیز و بهره برداری از یک حلقه چاه برای رفع مشکل آب شرب روستاهای جعفرآباد، هیئت آباد و دهستان چراغ آباد خبر داد و گفت: اعتبار این پروژه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال تخمین زده شده است.

وی تشریح کرد: این پروژه شامل دو هزارمتر لوله گذاری و یک هزار متر شبکه برق است که هفته آینده ان شاءالله با تکمیل خط شبکه توزیع، مشکل آب شرب روستای جعفرآباد وهیئت آباد رفع خواهد شد.

سلحشور گفت: در کمیته برنامه ریزی و سایر  منابع، بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل آب شرب بخش توکهور و شهر هشتبندی تخصیص داده شده است.

وی ضمن بازدید از آسفالت راه های  روستایی چراغ آباد از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، شوراهای اسلامی و دهیاران بابت همکاری در تکمیل پروژه تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد: همچنین بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه راهداری (راه روستایی و راه اصلی) درکمیته برنامه ریزی و سایر منابع، برای بخش توکهور و شهر هشتبندی پیش بینی شده است.

گفتنی است؛ در این سفر معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه، رئیس آب و فاضلاب شهرستان، اعضای شورای بخش توکهور ،شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای مذکور، مسئولان آب و برق منطقه نیز حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها