موج
کدخبر : ۳۹۵۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395642

مدیرکل حفظ آثار استان کرمانشاه:

مدیرکل حفظ آثارو نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: طی مراسمی در در اولین روز هفته دفاع مقدس، از یک میلیون نفر از رزمندگان و پیشکسوتان شاخص کشور به شکل ویدئو کنفرانس تجلیل می شود که سهم استان کرمانشاه از این تعداد ۲۰ هزار نفر است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار ناصر باباخانی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه شعار ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس امسال را «ما مقتدریم» معرفی کرد و ابراز داشت: باید نسل جوان و جهانیان را از طریق فضای مجازی و حقیقی با رشادت ها، از خودگذشتگی‌ها و اقتدار رزمندگان دوران دفاع مقدس آشنا کنیم تا همگان بدانند که چگونه در دوران جنگ تحمیلی با دست خالی مقتدرانه در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کردیم و اجازه ندادیم وجبی از خاک ایران اسلامی به بیگانگان واگذار شود.

وی هدف از برگزاری این برنامه ها را ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و ایستادگی عنوان کرد و افزود: باید با زبان هنر فرهنگ ایثار و شهادت را  به نسل جوان منتقل کنیم و در این مسیر ازتمام ظرفیت های فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت استفاده کنیم.

باباخانی در خصوص دیگر برنامه های ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کرمانشاه اظهار داشت: گلباران و عطر افشانی مزار شهدا، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری نمایشگاه های مختلف فرهنگی، اعزام گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم، برگزاری همایش‌ها و کارگاه های روشنگرانه و ... از جمله برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمانشاه است که در این نشست به آنها اشاره شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها