موج
کدخبر : ۳۹۵۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395522

فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز گفت:با تخریب بیش از ۷۰ بنا و چهاردیواری تفکیک شده، ۱۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، سرهنگ سید مجتبی موسوی روز چهارشنبه افزود: این رفع تصرف ها در راستای اجرای قوانین و مقررات حفاظت از اراضی کشاورزی و باغ ها با حضور نمایندگان دادستانی شهرستان چهار باغ و همکاری خوبی که از سوی نیروهای انتظامی این شهرستان به عمل آمد، پس از جمع بندی شناسایی های به دست آمده از تغییر کاربری های غیر مجاز انجام شده از طریق منابع خبری و سامانه هوشمند توسط کارشناسان  و مجموعه جهاد چهارب باغ انجام شد.

وی از معرفی مجرمین شناسایی شده به دستگاه قضایی خبر داد و بیان داشت: ضمن برخوردی که در راستای اجرای تبصره ۲ از ماده ۱۰ قانون در خصوص تغییر کاربری های غیر قانونی به عمل می آید تلاش برای شناسایی و معرفی به دستگاه قضایی زمین خواران و آن دسته افرادی که با رفتارهای غیر قانونی مرتکب خسارات به اراضی گردیده و مخاطراتی برای آینده و امنیت غذایی در جامعه بوجود می آورند در دستور کار این یگان قرار دارد . 

موسوی افزود: تمام تغییراتی که در سطح اراضی استان واقع شود از طریق سامانه هوشمند سازی قابل شناسایی بوده و از شهروندان نیز درخواست می شود  از طریق تماس با شماره ۱۳۱ تخلفات تغییر کاربری را با  کارشناسان این سازمان مطرح نمایند .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها