موج
کدخبر : ۳۹۵۱۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395111

نادر فلاحی:

مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی استان اردبیل گفت: نمایشگاه معرفی قابلیت‌ های گردشگری استان در فرودگاه اردبیل راه ‌اندازی شده و همزمان با هفته گردشگری افتتاح می ‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه فرودگاه نخستین محل ورود گردشگران به استان بوده درراستای معرفی جاذبه‌های گردشگری ، نمایشگاه معرفی قابلیت‌های استان در فرودگاه اردبیل راه‌اندازی شد.

وی افزود: این نمایشگاه با نمایش ۱۶ استند و ۳۲ جاذبه به شکلی مطابق با استانداردهای سطح بین‌المللی با معرفی دقیق جاذبه‌های گردشگری راه‌اندازی شده تا گردشگران با ورود به فرودگاه با این قابلیت‌ها آشنا شوند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر این نمایشگاه برای راه‌اندازی آماده بوده و برنامه‌ریزی شده تا در هفته گردشگری شاهد بهره‌برداری از آن و معرفی قابلیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان در فرودگاه اردبیل باشیم.

فلاحی معرفی قابلیت‌های گردشگری را از مهمترین برنامه‌ها برشمرد و بیان کرد: به ویژه در فرصت کرونا در کنار توسعه زیرساخت‌های گردشگری در تمامی شهرستان‌های استان تلاش شده تا با برنامه‌های مختلف در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان نیز اقدامات گسترده‌ای انجام شود تا شاهد رونق صنعت گردشگری در استان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها