موج
کدخبر : ۳۹۵۰۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395014

رضا گلدوزیان:

رییس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی بیان کرد: بازرسی از باشگاه‌های ورزشی با هدف جلوگیری از تخلفات مختلف به ویژه تخلفات بهداشتی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، رضا گلدوزیان رییس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی اعلام کرد: ۱۸۶ باشگاه ورزشی استان در تعطیلات کرونایی اخیر باشگاه‌های ورزشی به دلیل تخلفات مهر و موم شد.

رضا گلدوزیان در ادامه این خبر اضافه کرد: با توجه به شیوع موج پنجم کرونا در خراسان رضوی ، باشگاه‌های ورزشی استان در نیمه اول مرداد ماه تعطیل شدند اما تعدادی از باشگاه‌های ورزشی متخلف همچنان به فعالیت خود ادامه دادند.

رییس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی همچنین اظهار نمود: بازرسی از باشگاه‌های ورزشی با هدف جلوگیری از تخلفات مختلف به ویژه تخلفات بهداشتی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: از ابتدای امسال حدود هزار و ۵۰۰ بازرسی از باشگاه‌های استان انجام شد که بیش از ۸۰ درصد از این موارد منجر به صدور اخطار شد.

رییس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی تاکید کرد: با بازگشایی مجدد باشگاه‌های ورزشی از چند روز گذشته، تمام باشگاه‌ها برای فعالیت ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی هستند و با تخلفات برخورد می‌شود.

گلدوزیان در خاتمه خاطر نشان شد: حدود هزار و ۵۰۰ مکان و باشگاه ورزشی در خراسان‌رضوی فعالیت می‌کنند که حدود ۷۰ درصد از این تعداد مجوز فعالیت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها