موج
کدخبر : ۳۹۴۰۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394096

با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۹؛

کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز 10 شهریورماه با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۹ همچنان در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوا اکنون در خیابان پروین و احمدآباد به ترتیب بر روی شاخص ۱۵۵ و در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد و فعال نیست و دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه خرازی بر روی شاخص ۱۵۲ و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

همچنین کیفیت هوا در ایستگاه باهنر بر روی شاخص ۱۵۸ و ناسالم برای عموم است، همچنین دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه رودکی و استانداری به ترتیب بر روی شاخص ۱۱۸ و ۱۲۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر و سجزی با قرار گرفتن روی عدد ۵۹ و ۸۸ در وضعیت سالم است.

همچنین شاخص کیفی هوا در محدوده فرشادی و رهنان به ترتیب بر روی شاخص ۱۴۴ و ۱۰۰ و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و سالم قرار دارد و اکنون دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه میدان انقلاب ۹۴ و در وضعیت سالم است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها