موج
کدخبر : ۳۹۳۸۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393889

از ابتدای سال جاری؛

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت اظهار کرد: 16واحد صنعتی غیر فعال در هرمزگان از ابتدای امسال به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایوب رحیمی سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن تجارت از  بازگشت  16 واحد صنعتی غیر فعال در هرمزگان  به چرخه تولید از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: با فعال شدن دوباره این واحدها و بازگشت آن‌ها به مدار تولید برای 158 نفر اشتغالزایی شده است.

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن تجارت افزود: برای احیای این واحدهای تولیدی در مجموع بیش از 65 هزار و 847 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

وی زمینه فعالیت دوباره این واحدها را اغلب در بخش‌های کانی‌های غیرفلزی و صنایع غذایی  و همچنین صنایع فلزی عنوان کرد و گفت: از این واحدهای فعال شده 7 واحد در بندرعباس  و 9 واحد دیگر در شهرستان ها مستقر هستند.

رحیمی افزود: سال گذشته نیز 44  واحد در استان به چرخه تولید بازگشتند که بیشتر در حوزه کانی غیر فلزی، شیمیایی، غذایی و فلزی بودند.

وی یادآور شد: تامین نقدینگی، خارج شدن از تملک بانک‌ها، تعیین سرمایه گذار جدید، تغییر ساختار واحد تولیدی و مشارکت واحدهای صنعتی بزرگ در راه اندازی واحدهای کوچک، از جمله اقدامات اجرا شده برای بازگشت این  واحدهای صنعتی به چرخه تولید بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها