موج
کدخبر : ۳۹۳۱۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393165

امام جمعه موقت ساری:

امام جمعه موقت ساری گفت: از دولت انقلابی آیت الله رئیسی انتظار داریم در انتخاب و انتصاب‌های خود تخصص، استعداد، مهارت و توانمندی اشخاص را لحاظ کرده تا مبادا افرادی بدون شایستگی نه تنها راهگشا نباشند بلکه بر مشکلات کشور بیافزایند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه امروز با قدردانی از زحمات کادر درمانی بیمارستان‌ها برای درمان بیماران کرونایی اظهار داشت: مسئولان باید حل مشکلات پیش روی این قشر را در دستور کار خود قرارداده و مردم هم بیش از همیشه شیوه نامه بهداشتی را رعایت کنند، همانطور که رهبر معظم انقلاب در ایام دهه نخست محرم با حفظ همه جوانب بهداشتی و کرونایی در مراسم حضور داشتند.

وی با اشاره به هشتم شهریور و هفته دولت ادامه داد: شهادت دو تن از یاران حضرت امام (ره)، شهیدان رجایی و باهنر بعد از حادثه انفجار هفتم تیر، فقدان بزرگی برای بنیانگذار انقلاب بود اما ذکاوت و قدرت رهبری امام خمینی (ره) موجب شد تا انقلاب دچار ضعف نشود، و چه بسا خون مطهر این شهیدان پایه‌های انقلاب را قوی‌تر کرد.

خطیب نماز جمعه امروز ساری همچنین با آرزوی موفقیت برای دولت سیزدهم، گفت: اگر در دولت‌ها استعداد و شایسته سالاری در رأس امور قرار گیرد، پیشرفت کشور اتفاق دور از انتظاری نخواهد بود.

وی افزود: از دولت انقلابی آیت الله رئیسی انتظار داریم در انتخاب و انتصاب‌های خود تخصص، استعداد، مهارت و توانمندی اشخاص را لحاظ کرده تا مبادا افرادی بدون شایستگی نه تنها راهگشا نباشند بلکه بر مشکلات کشور بیافزایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها