موج
کدخبر : ۳۹۲۳۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392385

عمار ایزدیار:

رئیس کمیسیون شهرهوشمند،اقتصاد شهری و مشارکتها گفت: مدیریت شهری با عوامل خاطی و متخلفین در امر ساخت و ساز غیر مجاز شدیداً برخورد و جلوگیری کند.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، ، عمار ایزدیار روز یکشنبه در نطق پیش از دستور پنجمین جلسه رسمی شورای شهر کرج در نطق پیش از دستور پنجمین جلسه رسمی شورای شهر کرج ضمن عرض تسلیت ایام شهادت بزرگ مرد میدان صبر و استقامت حضرت سید الساجدین امام زین العابدین به روز صنعت دفاعی اشاره و یاد و خاطره شهید تهرانی مقدم را گرامی داشت و افزود: این روزها علی رغم آنکه مهمترین اولویت شورای ششم انتخاب شهردار است اما نباید از امور جاری شهر غافل باشیم.

رئیس کمیسیون شهرهوشمند، اقتصاد شهری و مشارکتها تصریح کرد: متاسفانه در تعطیلات چند روز گذشته ساخت و ساز غیرمجاز در شهر رونق گرفته است که لزوم مقابله با ساخت وسازهای غیرمجاز توسط مدیریت شهری پیش ازپیش احساس می شود.

ایزدیار بیان کرد: برای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و به منظور بررسی و اهتمام بیشتر برای جلوگیری از سو استفاده افراد سودجو شهرداری تلاش کند تا با افزایش نظارت‌ها، جلوی ساخت و ساز غیرمجاز گرفته شود.

وی در بخش دیگری ازسخنانش به بازدید از پروژه ساخت پارکینگ طبقاتی منطقه 8 اشاره کرد و یادآورشد: شهرداری در سال گذشته در یکی از مرغوب ترین نقاط شهر یکی از بهترین اراضی به مساحت 1075 متر با بر اصلی 57 متر در 9 طبقه را با عقد قرارداد ساخت به مبلغ 000/000/279/419 ریال به ساخت پارکینگ اختصاص می دهد در منطقه ای که نیاز به پارکینگ خیلی محسوس نیست در حالیکه می شود از این بنا استفاده بهینه تری در جهت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری کرد.

ایزدیار خاطرنشان کرد: با روندی که در سالهای گذشته مدیریت شهری داشته عمده زمین های مرغوب بابت بدهی به پیمانکاران و بانکها واگذار شده است پیش بینی می شود این بنا بعد از ساخت با کاربری اداری تجاری ارزش بالغ بر 600 میلیارد داشته باشد که مدیریت شهری می تواند به عنوان یک دارایی با ارزش از آن استفاده کنند.

رئیس کمیسیون شهرهوشمند، اقتصاد شهری و مشارکتها گفت: اگر امروز این اصلاحیه را در روند این پروژه انجام دهیم بهتر از فرداست؛ در کدام شهر دیده اید زمینی با این شرایط منحصر به فرد را به پارکینگ اختصاص دهند معمولاً متداول است زمینهایی در جبهه دوم که مرغوبیت لازم جهت کاربری تجاری را دارد ندارند را به صورت کامل به پارکینگ اختصاص می دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها